primaTime 1.6.1.2 novinky

Díky zpětné vazbě od uživatelů jsme schopni aplikaci neustále vylepšovat, tak aby ji uživatelé mohli používat s nejvyšší mírou pohodlí.

Dark mode

Pracujete obvykle v pozdních hodinách nebo byste chtěli zkusit jiné zobrazení? Ať tak či onak, tento článek je právě pro vás. Našli jsme snadný a rychlý způsob, jak si můžete nastavit temný režim sami.

Ikonka "schválit" se vrací

Ikona schválení na nějaký čas z přehledů zmizela. Zjistili jsme, o jaký problém jde díky zpětné vazbě od uživatelů, a nakonec jsme přepracovali způsob, jakým jsou všechny ikony zobrazeny v kompletních reportech. V tuto chvíli se ikony nacházejí vlevo od kolonky Datum. Tímto způsobem může uživatel okamžitě zjistit, zda byl konkrétní časový záznam schválen, vyfakturován nebo byl přínosný.

Vylepšila se čitelnost kalendáře a ikona schválení

Opět jsme se díky zpětné vazbě od uživatelů rozhodli vylepšit čitelnost časových záznamů v zobrazení kalendář. Uživatelé nyní mohou na první pohled vidět více informací o časových záznamech stejně jako v předchozí verzi. Všechny ikony jsme také začlenili do zobrazení kalendář.

UI vylepšení v Attendance

Zlepšila se čitelnost textů a umístění atributů v sekci trackování času bylo jasnější.

Pokud potřebujete poradit nebo byste se chtěli podělit o své nápady, kontaktujte primaTime podporu na support@primatime.com. Všechny druhy zpětné vazby jsou velmi vítány. Trvale hledáme nové nápady pro vylepšení naší aplikace 📩🙏.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Uvítejte primaTime, rozlučte se s primaERPem 🙌

Jak vést efektivně tým na home office - Lifestyle s primaTime

primaTime novinky 1.6.1.3 a 1.6.1.4